Levné a dostupné ubytování pro pejsky máme v podobě velkých domečků, kde má každý pes svou dečku či pelíšek a hlavně klid, bezpečí a soukromí. Kennelky mají největší běžně vyráběné rozměry, a to 107 x 73 x 76 cm, takže naši chlupatí hosté se uvnitř opravdu pohodlně zabydlí. Místnost s kennelkami je v zimě vytápěná a v létě klimatizovaná, takže váš mazlíček bude odpočívat v tom nejpříjemnějším prostředí. Pokud využijete příplatkové služby, velkou část dne stráví pejsek procházkami, individuální zábavou nebo výcvikem, a kennelka mu poslouží jako příjemné místo k odpočinku mezi jednotlivými aktivitami.

Během pobytu jsou všichni ubytovaní psi pod dohledem přes kameru, abychom zajistili nejen jejich pohodlí, ale také bezpečnost. Aby se pejsek cítil ve své kennelce jako doma, zabalte mu s sebou do hotelu vlastní dečku nebo pelíšek, na které je zvyklý.

Přibalit je potřeba i dostatek krmiva, které váš mazlíček běžně dostává, a také jeho oblíbené dobroty. Dvojnásob důležitá je zásoba pamlsků ve chvíli, kdy má pejsek zaplacenou zábavu nebo výcvik – při všech aktivitách u nás totiž psy bohatě odměňujeme, aby byli spokojení a motivovaní.

Krmení superprémiovými granulemi a naše domácí játrové/mrkvové sušenky si můžete také zaplatit jako službu navíc k běžnému pobytu, a tím si ušetřit starosti.

ubytování kennelky Franco
ubytování kennelky labrador