Nejlepší psí hotel je takový, kde se pejsek cítí jako doma. Právě takové hlídání psa v domácím prostředí zajišťujeme i v psím hotelu Sirius. Váš mazlíček bude trávit celé dny jako člen rodiny ve společnosti hotelové psí tety a případně i dalších pejsků, pokud je přátelský a kontakt s nimi uvítá. V opačném případě na vaše přání zajistíme, aby se s dalšími psy nesetkával.

Při pobytu nonstop s člověkem bude mít váš mazlíček veškerý komfort, na který je zvyklý z domova, ať už preferuje lenošení na gauči nebo třeba běhání na oplocené zahradě. Aby si čas strávený v hotelu užil naplno, zajistíme vašemu pejskovi v rámci nadstandardních služeb i každodenní zábavný program. Zatímco pro některé psy je vítaným zpestřením prodloužená procházka s aktivní a sehranou hotelovou smečkou, jiní ocení klidnější aktivity a máme pro ně nachystané psí hlavolamy a různé hry. Ubytování se zábavou vždy řešíme podle individuálních potřeb konkrétního psího hosta.

Chcete-li pro svého čtyřnohého parťáka ještě něco navíc, využijte variantu ubytování psa s výcvikem. Každý den se mu bude věnovat jeho osobní instruktor (nebo spíše instruktorka) z týmu Kynologického centra Aigon, takže pejsek bude mít postaráno o zajímavé aktivity. Náplň výcviku si s vámi předem domluvíme, aby byl přínosný nejen pro pejska, ale i pro vaše společné soužití. Díky mnohaletým zkušenostem si poradíme s širokou škálou požadavků: víme, jak naučit psa spolehlivě přijít na zavolání, oprášíme základní povely, chůzi u nohy i aportování, naučíme pejska chodit na vodítku bez tahání nebo ho podle vašeho přání vezmeme i na skupinové výcvikové lekce nebo do města, kde se naučí soustředěně poslouchat i v rušivém prostředí.

Aby si naši čtyřnozí hosté zábavu i výcvik náležitě užívali, využíváme motivaci odměnami a pamlsky. Proto pejskovi připravte s sebou dostatečné množství jeho oblíbených dobrůtek, aby mu do konce pobytu nedošly. Za příplatek rádi nabídneme vašemu mazlíčkovi domácí játrové/mrkvové sušenky.

Totéž platí u krmení. Buď můžete pejskovi přivézt zásobu krmiva, na které je zvyklý z domova, nebo si při rezervaci pobytu zvolte granule superprémiové značky Cibau, které našim psím hostům servírujeme (cenu účtujeme paušálně podle dnů pobytu).

Ať už si vyberete pro pejska ubytování s aktivitami navíc nebo jen pohodově strávený základní pobyt s nonstop péčí, bude u nás v těch nejlepších rukou.

nonstop pobyt Ronnonstop pobyt Ron
nonstop pobyt Ronnonstop pobyt Ron
nonstop pobyt Ronnonstop pobyt Ron
nonstop pobyt Ron
nonstop pobyt Ron HWnonstop pobyt Ron HW
nonstop pobyt Tobi BFnonstop pobyt Tobi BF