I když si můžete rezervovat ubytování online z pohodlí domova, rádi se s vámi a vaším pejskem seznámíme i osobně, ještě než se rozhodnete mu zařídit pobyt v psím hotelu Sirius. Domluvte si nezávaznou návštěvu na telefonu +420 605 493 699.

Jak pobyt probíhá?

Psí hotel Sirius má pro vaše mazlíčky hned několik variant pobytu. Podle toho, jakou si vyberete možnost ubytování, má pejsek k dispozici buď vlastní kennelku s pelíškem nebo je v domácnosti hlídací tety, kde si může udělat pohodlí třeba i na gauči, jak je zvyklý z domova.

Naše psí hosty krmíme tak často, jak jsou zvyklí z domova. Pokud je váš pejsek velmi vybíravý nebo má citlivější trávení, můžete mu přibalit s sebou na pobyt vlastní krmivo. Abychom vám ale ušetřili starosti, nabízíme také možnost krmení našimi superprémiovými granulemi Cibau, které pejskům velice chutnají a zaručují kvalitní výživu.

Důležité jsou také oblíbené pamlsky vašeho mazlíčka – prosíme vás, připravte jich dostatečné množství na celou dobu pobytu. Pejsky hojně odměňujeme a dáváme jim dobrůtky, abychom jim čas strávený v hotelu co nejvíc zpříjemnili. Pro psí mlsouny dokážeme zajistit domácí játrové/mrkvové sušenky, je ale třeba tuto volbu uvést při registraci a počítat s příplatkem.

Pravidelně probíhá také venčení psů, a to 3x – 4x denně (ještě častěji venčíme štěňátka). Pokud je váš pejsek dobře socializovaný, může si pod dohledem hrát a běhat s ostatními psy na bezpečném oploceném pozemku. Jestliže ale nechcete, aby byl v kontaktu s jinými zvířaty, zajistíme vašemu mazlíčkovi samostatný program, při kterém se ostatním pejskům vyhne.

Dopřejete pejskovi každodenní zábavu nebo výcvik?

Zakládáme si na nadstandardních službách, a tak u nás můžete pejskovi zaplatit také ubytování se zábavou nebo s výcvikem. Zábavné aktivity se odvíjí od preferencí vašeho pejska: nabízíme třeba řešení psích hlavolamů, dlouhé procházky v doprovodu psí tety nebo zkrátka obyčejné hraní, aportování míčku nebo mazlení.

Při ubytování v psím hotelu s výcvikem se bude vašemu mazlíčkovi denně věnovat zkušený instruktor (či spíše instruktorka) z Kynologického centra Aigon. Každodenní výcvikové lekce psa skvěle zabaví a příjemně unaví. Na vaše přání budeme s pejskem trénovat nové cviky, zlepšovat konkrétní dovednosti nebo také řešit problémy ve výchově. Díky tomu je ubytování v psím hotelu Sirius mnohem víc, než jen způsob, jak si zajistit hlídání vašeho mazlíčka.

Co zabalit pejskovi do hotelu?

Pejskovi pro pobyt u nás sbalte pelíšek nebo dečku, které zná z domova. Lépe si díky tomu zvykne v jiném prostředí a bude se cítit jako doma. Aby si váš mazlíček pobyt užíval se vším všudy, nezapomeňte mu s sebou dát bohatou zásobu pamlsků. Je-li váš pejsek vybíravý, co se týká jídla, doporučujeme přibalit mu i krmivo, které obvykle dostává. Přidat můžete i oblíbenou konzervu nebo pamlsky. Někteří psi také ocení, když mají s sebou vlastní misky (jinak jsou jim k dispozici naše hotelové). Váš mazlíček by měl mít také svůj vlastní obojek, se kterým chodí na procházky. Nezapomeňte rovněž na očkovací průkaz s platným očkováním.