Vašeho pejska tu čeká nadstandardní péče. Hotel pro psy Sirius v Ostravě vznikl v roce 2012 a od začátku nabízel hlídání pejsků v domácím rodinném prostředí. V tomto duchu pokračujeme i dnes, kdy péči o naše čtyřnohé klienty zajišťují zkušené “psí tety”.

Věříme, že psí hotel může být mnohem víc, než jen místo pro odložení mazlíčka na nutnou dobu. Proto u nás má každý pejsek individuálně zajištěný každodenní program, pravidelné venčení, zábavu i výcvik podle přání majitele. Pokud váš pes špatně snáší samotu nebo mu chcete dopřát exkluzivní péči, využijte možnost ubytování na volno v domácnosti, kdy si bude užívat nepřetržitou společnost a péči své hotelové tety.

Jestliže potřebujete zajistit hlídání psa levně, rezervujte si pro něj kennelku s pelíškem, které máme v klimatizované místnosti v domě. Jsme psí hotel bez kotců a všechny pejsky bereme několikrát denně ven na oplocený pozemek, aby se vyběhali (spolu nebo o samotě, podle povahy psa a přání majitele). I levné ubytování psů u nás spojujeme za příplatek s nadstandardními službami, jako je letní psí bazén, možnost zábavy s hotelovými tetami nebo výcvik se zkušenými instruktory.

Na nás se můžete spolehnout. Stačí pejskovi včas zarezervovat termín pobytu a pak už vám nehrozí, že byste museli řešit hlídání na poslední chvíli před odjezdem na dovolenou.

Díky mnohaletým zkušenostem do hotelu Sirius přijímáme i problémové pejsky. Zatímco jiné psí hotely takové klienty často odmítají, u nás zajistíme za příplatek i hlídání agresivního psa nebo třeba háravé fenky.

Hodní pejskové v našem hotelu mají možnost vzájemného kontaktu a společného hraní, ale respektujeme vždy individuální psí povahu a také přání majitele, pokud chce svého mazlíčka ubytovat raději stranou od ostatních.

Prioritou je pro nás spokojenost a bezpečnost vašeho pejska, takže kromě osobního dohledu využíváme také 24 hodin denně monitorovací kamerový systém.

Chceme vám dát jistotu, že se u nás vašemu mazlíčkovi líbí a má tu nejlepší péči, a proto posíláme každému klientovi soukromý odkaz na fotky a videa s pejskem, která v průběhu pobytu pořídíme.

V hotelu pro psy Sirius uvítáme hosty všech velikostí i plemen, štěňata i psí seniory, hyperaktivní i problémové pejsky.

Abyste vašemu mazlíčkovi zajistili příjemný pobyt a nadstandardní hlídání, musíte udělat jediné – včas mu rezervovat ubytování. Omezená kapacita hotelu nám umožňuje věnovat každému pejskovi individuální péči a dostatek času, aby se cítil příjemně a nestresovala ho vaše nepřítomnost.

Chápeme, že svěřit svého mazlíčka někomu cizímu do péče může být těžké. Proto u nás máte dveře otevřené, abyste se při nezávazné návštěvě seznámili nejen s prostředím, ale také se členy týmu psího hotelu Sirius, s nimiž bude váš pejsek trávit svůj pobyt.