V našem hotelu pro pejsky Sirius máme pro Vaše miláčky připraveno několik typů ubytování i různé možnosti zábavy, aby se s námi nikdo nemohl nudit! 🙂 Nabízíme individuální přistup, aby se s námi každý hotelový host cítil jako doma po celou dobu pobytu, i když bez svého páníčka. Pejsci mají k dispozici velkou oplocenou zahradu. Uvnitř máme v zimě teplo rodinnho krbu a v létě příjemný chládek klimatizace.

Vznikli jsme v roce 2012 jako rodinný hotel pro psy a v této dráze pokračujeme až dodnes. Našim hotelem už prošly desítky pejsků různých ras, velikostí i povah. Dokážeme si poradit s velikány, hyperaktivními puberťáky, s protivy či psími seniory 🙂 Hodní pejskové u nás mají se souhlasem jejich majitele možnost poběhat si s ostatními.

K pejskovi vám pošleme soukromý odkaz, ve kterém najdete dokumentaci k pobytu – fotíme fotky, točíme videa, abyste se mohli kouknout, jak se u nás pejsek má 🙂

U nás se nemusíte bát, že bychom vám termín ubytování zrušili. Máme dostatek hotelových tetiček, aby všechny situace byly řešitelné 🙂 Můžete se na nás spolehnout.

Bezpečnost pejska je pro nás prioritou, hoteloví hosté jsou pod stálým kamerovým dohledem hotelových tetiček.

Máme omezenou kapacitu pro ubytování, takže pokud už znáte termíny psí pobytové dovolené, neváhejte rezervovat termín 🙂

Tešíme se 🙂 Tým Sirius Hotel pro psy