Ubytování standard:

Pejsek má zajištěné pravidelné venčení a krmení, bezpečné a pohodlné místo pro odpočinek a také možnost vyběhat se několikrát denně na velkém oploceném pozemku. Pro psy, kteří špatně snáší samotu, trpí separační úzkostí nebo mu chcete dopřát exkluzivní péči, je ideální ubytování přímo v domácnosti hlídací psí tety, kde je pejsek neustále v její společnosti.
 Cena
Ubytování v kennelce s pelíškem a klimatizací 470 Kč / započatý den
Ubytování na volno v domácnosti 1500 Kč / započatý den

Ubytování se zábavou:

Pejskovi je věnována speciální péče a každý den má zábavný program, přizpůsobený svým potřebám a povaze. Hraní s psími hlavolamy, osvěžení v bazénku, mazlení s hotelovou tetou nebo dlouhé procházky, to vše vašemu mazlíčkovi zpříjemní pobyt v psím hotelu Sirius.
     
Ubytování v kennelce s pelíškem a klimatizací a se zábavou 770 Kč / započatý den
Ubytování na volno v domácnosti a se zábavou 1800 Kč / započatý den

Ubytování s výcvikem:

Pejsek se každý den účastní tréninků se svým osobním instruktorem z Kynologického centra Aigon. Podle vašeho přání se budeme věnovat základnímu či speciálnímu výcviku, popřípadě odnaučování různých nešvarů. Navíc vás budeme pravidelně informovat o tom, jak se vašemu mazlíčkovi daří a jaké dělá pokroky.
     
Ubytování na volno v domácnosti a s výcvikem 2700 Kč / započatý den

Služby navíc a příplatky:

Krmivo (granule) 50 Kč / započatý den
Pamlsky a dobrůtky 100 Kč / započatý den
Ubytování psa v den státního svátku 100 Kč / započatý sváteční den
Předání / převzetí psa v den státního svátku 200 Kč / předání
Problémový pes (hyperaktivní nebo velmi nevychovaný pes…) +20% z ceny
Agresivní / kousavý pes +50% z ceny
Háravá fena +20% z ceny
Předání psa mimo pracovní dobu (tj. v době 19:00 – 8:00) 200 Kč / předání
     

Cenu ubytování si jednoduše spočítejte pomocí on-line formuláře, který slouží zároveň k rezervaci pobytu. Pokud máte jakékoli dotazy, rádi je zodpovíme na telefonu +420 605 493 699.

Rezervace je platná až po zaplacení 50 % z ceny pobytu. Tento rezervační poplatek je splatný do tří dnů bezhotovostně na účet psího hotelu (potřebné údaje pro platbu a fakturu vám zašleme v e-mailu spolu s potvrzením rezervace). Zbytek ceny stačí uhradit nejpozději 5 dní před nástupem pejska do hotelu.

Prosíme vás, dodržujte čas příjezdu do hotelu, který jste uvedli při rezervaci (totéž platí i při vyzvednutí pejska na konci pobytu). Velkou část dne věnujeme aktivitám nebo procházkám se psy, takže je pro nás důležité vědět, kdy vás máme očekávat.

Storno pobytu

Abychom mohli poskytovat vašim mazlíčkům tu nejlepší péči a individuálně se jim věnovat, je pro nás důležité předem s každým psím hostem počítat. Chápeme však, že nečekané okolnosti vás někdy mohou přimět pobyt zrušit, a proto umožňujeme storno za následujících podmínek:

  • zrušení více než měsíc před pobytem bez storno poplatku, zaplacenou zálohu vám vrátíme v plné výši
  • zrušení více než 5 dní a zároveň méně než měsíc před pobytem storno poplatek 50 % z ceny pobytu, zaplacená záloha se tedy již nevrací
  • zrušení méně než 5 dní před pobytemstorno poplatek je v plné výši ceny pobytu, protože už nemáme žádnou možnost takto na poslední chvíli uvolněné místo nabídnout dalšímu klientovi