Pejsek má k dispozici vlastní místnost s pelíškem. Ten buď můžete přivézt vlastní nebo mu poskytneme jeden z našich, aby byl v pohodlí po celou dobu pobytu 🙂 Misky máme také vlastní, ale pokud Váš miláček ocení své, můžete mu je s sebou nabalit do baťůžku.

Psí místnost je cenově dostupná, ale stále zachovává vysoký standard služeb.

Jak pobyt probíhá?

Venčení probíhá 3x-4x denně, pokud je pejsek socializovaný, bude chodit s hotelovou tetou na procházky po okolí nebo běhat na oploceném pozemku s kamarády. To vše ale po dohodě s majitelem. Pokud Váš pejsek nemá ostatní pejsky rád, zajistíme jeho separování od ostatních.

Na mail nebo What´s App Vám posíláme zprávy a fotky, abyste věděli, že je vše v naprostém pořádku 🙂

Jaká se může pejsek v hotelu zabavit?

Pro pejska máme připravených několik příplatkových možností. První z nich je pobyt se zábavou, to znamená, že s pejskem řeší hotelová teta různé psí hlavolamy, případně chodí na delší procházky nebo vše kombinuje, aby se nikdo nemohl nudit 🙂 Pokud chcete ještě vyšší stupeň zábavy, doporučujeme pobyt s výcvikem, při kterém se pejsek nejen zabaví, ale i se něco naučí. Při pobytu s výcvikem cvičí pejsek se svým osobním instruktorem a po celý den pracují na věcech, které by se daly zlepšit 🙂

A co s sebou pejskovi zabalit na pobyt?

Doporučujeme stravu, na kterou je pejsek zvyklý (v rezervaci ale máte možnost volby), pamlsky, konzervu (pro větší chuť k jídlu v novém prostředí), očkovací průkaz a pelíšek nebo deku, aby měl pejsek něco „svého“.