Nejlepší psí hotel je takový, kde se pejsek cítí jako doma. Právě takové hlídání psa v domácím prostředí zajišťujeme i v psím hotelu Sirius. Váš mazlíček bude trávit celé dny jako člen rodiny ve společnosti hotelové psí tety a případně i dalších pejsků, pokud je přátelský a kontakt s nimi uvítá. V opačném případě na vaše přání zajistíme, aby se s dalšími psy nesetkával.

Při pobytu nonstop s člověkem bude mít váš mazlíček veškerý komfort, na který je zvyklý z domova, ať už preferuje lenošení na gauči nebo třeba běhání na oplocené zahradě. Aby si čas strávený v hotelu užil naplno, zajistíme vašemu pejskovi v rámci nadstandardních služeb i každodenní zábavný program. Zatímco pro některé psy je vítaným zpestřením prodloužená procházka s aktivní a sehranou hotelovou smečkou, jiní ocení klidnější aktivity a máme pro ně nachystané psí hlavolamy a různé hry. Ubytování se zábavou vždy řešíme podle individuálních potřeb konkrétního psího hosta.

Chcete-li pro svého čtyřnohého parťáka ještě něco navíc, využijte variantu ubytování psa s výcvikem. Každý den se mu bude věnovat jeho osobní instruktor (nebo spíše instruktorka) z týmu Kynologického centra Aigon, takže pejsek bude mít postaráno o zajímavé aktivity. Náplň výcviku si s vámi předem domluvíme, aby byl přínosný nejen pro pejska, ale i pro vaše společné soužití. Díky mnohaletým zkušenostem si poradíme s širokou škálou požadavků: víme, jak naučit psa spolehlivě přijít na zavolání, oprášíme základní povely, chůzi u nohy i aportování, naučíme pejska chodit na vodítku bez tahání nebo ho podle vašeho přání vezmeme i na skupinové výcvikové lekce nebo do města, kde se naučí soustředěně poslouchat i v rušivém prostředí.

Ať už si vyberete pro pejska ubytování s aktivitami navíc nebo jen pohodově strávený základní pobyt s nonstop péčí, bude u nás v těch nejlepších rukou.

nonstop pobyt Ronnonstop pobyt Ron
nonstop pobyt Ronnonstop pobyt Ron
nonstop pobyt Ronnonstop pobyt Ron
nonstop pobyt Ron